Same plusy. Atmosferę tworzy zgrana, przesympatyczna i PROFESJONALNA, młodziutka obsługa. Nie ma problemów nie do rozwiązania, nic nie jest kłopotliwe, uwielbiają swoich gości, są ciekawi ich jako ludzi i robią wszystko, by odwiedzili ich ponownie. Gościnność niewyobrażalna. Smaki tutejszej kuchni są obłędne. Wszystko świeże, przygotowane z wyczuciem i sercem. Kuchnia włoska i włoskie wina, które (jak się dowiedziałam) właściciel wybiera z dużą pieczołowitością i sprowadza w specjalnych cenach. Trafiłam na «dzień steka» i nie żałowałam. Mistrzowska ręka go przygotowała. Śniadania typu «dla każdego coś miłego». Niczego nie brakowało. Dużo akcentów włoskich, wyciskane świeże soki, świetne pieczywo. Na powitanie- słoik regionalnych grzybków. Coś pięknego. W pokojach swojsko, przytulnie i czysto. W łazience kosmetyki. Jest czajniczek, herbata, kawa. Niestety brak lodówki w pokoju, ale w sytuacji podbramkowej /jak wspomniałam/ nic nie jest dla obsługi problemem. Schłodzą co potrzeba. W podziemiach wysokiej klasy sauny i obłędna grota solna z naciekającymi solanką wierzbowymi witkami. Parking mały ale pojemny.

Barbara Mark - 10/10

Dla obsługi należą się brawa i szacun! Kuchnia zasługuje na najwyższe uznanie! Pokłony za przegrzebki i nie tylko! Miła atmosfera , schludne pokoje , sympatyczne i smaczne niespodzianki!� Urocze miejsce plus profesjonalna ekipa równa się Willa Pastel! Pozdrowienia szczególne dla Pani której imienia nie pamiętam niestety (Diana?) bo zbyt dużo było wrażeń! Dbała o nas jak należy! Ciekawostką jest fakt, iż w Willi Pastel mieści się honorowy konsulat Malty! Polecam bardzo!!!

Rysiek Rycho - 10/10

Nie spodziewałam się, aż tak fajnego hotelu. (…) Obsługa najmilsza na świecie, mega czysto i sympatycznie. (…) Miłym akcentem jest słoik grzybów w prezencie do pobytu. Śniadanie w formie szwedzkiego bufetu, duży wybór. Bardzo miło było zjeść śniadanie na tarasie w ciepły dzień 🙂 Polecam, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

Sara Dygas - 8,8/10

Bardzo gustowny wystrój wnętrza, śniadanie w cenie rezerwacji, czysto i schludnie. Przemiła i pomocna obsługa.

Joanna - 8,3/10

Obiekt godny polecenia — przyjazna obsługa, urozmaicone śniadanie oraz znakomita lokalizacja (blisko Centrum miasta i Opery Podlaskiej, co było dla nas bardzo ważne, ponieważ dzięki temu mogliśmy dostać się do Opery spacerem). Na duży plus zasługuje nieszablonowe podejście personelu do gości — przyjechaliśmy ok. 30 min. wcześniej i bez problemu od razu dostaliśmy pokój.

Edyta i Konrad - 10/10